Organizator 

Główny patron medialny
3. KONWENCJA
POLSKICH DEALERÓW SAMOCHODÓW

WARSZAWA, 17-18 listopada 2008
CENTRUM WYSTAWIENNICZO KONFERENCYJNE AIRPORT GROMADA
Warszawa, ul. 17 Stycznia 32Zobacz ubiegłorocznych wystawców
Zobacz wystawców 1. KonwencjiImprezą towarzyszącą Konwencji będzie wystawa "Wokół rynku dealerskiego i serwisowego" obejmująca powierzchnię 1000 m2. Wystawa jest miejscem przeznaczonym na prezentacje oferty wszystkich firm dostarczających swe usługi i towary dla branży sprzedaży samochodów i usług serwisowych. Dla firm działających wokół rynku dealerskiego tworzy możliwość bezpośredniego kontaktu z wieloma osobami zarządzającymi polskimi stacjami dealerskimi i serwisowymi.

OFERTA pakietów WYSTAWIENNICZYCH

PAKIET WYSTAWIENNICZY
Zabudowa ścienna
Lada wystawowa
Fryz literniczy
Stół i 4 krzesła
Kosz na śmieci
Oświetlenie punktowe
Gniazdko elektryczne podwójne - 220 V
1 bezpłatne zaproszenie na Forum

Cena PLN netto do
27 czerwca 2008
Cena PLN netto po
27 czerwca 2008
Cena PLN netto po
30 września 2008
350 PLN/m² 450 PLN/m² 550 PLN/m²

 

Dodatkowych informacji udzieli Państwu:
Ireneusz Piekarniak - Koordynator Projektów
mail: piekarniak@pim.org.pl, Tel. 0660-717-882

WSTĘPNY PLAN STOISKTEGOROCZNI WYSTAWCY

ARIPOL Spółka z o.o. od 14 lat jest wyłącznym importerem produktów francuskiej firmy ABEL BONNEX.
Firma ABEL BONNEX ma niezwykle ciekawą historię (sądzimy, że taką historią nie może się poszczycić żadna z firm działających na rynku motoryzacyjnym).
Powstała ona w roku 1802 (!) jako producent i dostawca smarów do taboru Armii Napoleońskiej.
A kiedy na francuskich drogach pojawiły się pierwsze samochody firma ABEL BONNEX oferowała kierowcom i warsztatom wszystko to co potrzebowali oni by samochody były sprawne i zadbane.
W odczuciu Francuzów firma ABEL BONNEX po prostu jest "od zawsze".
Obecnie produkty ABEL BONNEX eksportowane są do ponad 30 krajów na różnych kontynentach.
Wszędzie są one synonimem najwyższej jakości, niezawodności, innowacyjności.

ARIPOL jako wyłączny importer produktów ABEL AUTO na rynek polski postawił nacisk przede wszystkim na środki dla profesjonalistów.
To właśnie oni od kilkunastu lat doceniają najwyższą jakość i innowacyjność oferowanych przez ARIPOL produktów.

Oferujemy środki dla :

- dealerów - przygotowanie samochodów do sprzedaży (rozkonserwowywanie samochodów, bezproblemowe usuwanie drobnych uszkodzeń
lub ewentualnych wad lakierniczych),
- renowacja sprzedawanych samochodów używanych - prosty, skuteczny i konkurencyjny cenowo sposób przywracania na trwałe idealnego stanu karoserii, co w ewidentny sposób przyspiesza sprzedaż tych samochodów,
- utrzymywanie w idealnym stanie samochodów eksponowanych w salonach wystawienniczych (ostatni "hit" to działający antystatycznie środek do mycia samochodów "na sucho" w salonie).

- stacji obsługi i warsztatów - wybrane z gamy ABEL AUTO 3 produkty pozwalają zaspokoić gros potrzeb związanych z serwisowaniem samochodów (czyszczenie, mycie oraz odblokowywanie, odrdzewianie i zabezpieczanie części i podzespołów) oraz ekologiczne utrzymanie czystości w warsztacie.

"ARIPOL" Spółka z o.o.
ul. Chełmżyńska 5
04 - 247 WARSZAWA

tel.: (0-22) 879-92-81
tel/fax: (0-22) 879-78-13
www.aripol.com.pl
e-mail: biuro@aripol.com.pl


Od 1993 roku firma AUTOELEKTRONIKA KĘDZIA jest producentem urządzeń do naprawy elektronicznych układów zapłonowych, systemów wtrysku benzyny, systemów Common Rail i innych. Naszymi klientami są autoryzowane stacje obsługi samochodów, stacje kontroli pojazdów, a przede wszystkim właściciele niezależnych warsztatów samochodowych. Oferowane przez AUTOELEKTRONIKĘ testery służą do diagnozowania podzespołów montowanych we współczesnych pojazdach. Dzięki wszechstronnej współpracy AUTOELEKTRONIKI z warsztatami samochodowymi, rozumieniu potrzeb każdego warsztatu gromadzimy wiedzę i doświadczenia, które pozwalają na stałe rozszerzanie oferty. Klientami firmy jest ponad 1000 użytkowników oprzyrządowania warsztatowego na terenie całego kraju. AUTOELEKTRONIKA jest jedynym krajowym producentem wielu oferowanych przyrządów, a wieloletni okres ich eksploatacji i bardzo pozytywne oceny użytkowników formułowane w ankietach świadczą o dojrzałości oferty. Aktualnie firma prowadzi działalność szkoleniowo-produkcyjną pod nazwą Centrum Szkolenia Motoryzacji "AUTOELEKTRONIKA KĘDZIA". Pomagając zdobywać wiedzę z zakresu najnowszych technologii motoryzacyjnych, a przede wszystkim uświadamia o konieczności dokształcania.

AutoAuto oferuje kredyt i leasing na samochody Klientom salonów dealerskich. Poprzez sieć dostawców samochodów nowych i używanych AutoAuto oferuje finansowanie na nowe i używane samochody osobowe i dostawcze.

AutoAuto to przejrzyste procedury oraz profesjonalne doradztwo w doborze formy finansowania zakupu pojazdu. Jako lider innowacyjności produktowej AutoAuto posiada szereg dogodnych rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

AutoAuto to także sprawdzony partner biznesowy dla wszystkich Dealerów samochodowych - niezależnie od reprezentowanej marki. Oprócz finansowania kredytem i leasingiem Klientów ostatecznych, AutoAuto oferuje rozwiązania i produkty dedykowane stacjom dealerskim:
- finansowania stocków samochodów nowych
- leasingu wyposażenia salonów i warszatów
- finansowania samochodów testowych i zastępczych
- wsparcia działań marketingowych stacji dealerskich

AutoAuto to marka wchodząca w skład jednej z największych instytucji finansowych- Grupy Crédit Agricole, nr 1 w Europie i nr 6 na Świecie pod względem kapitałów własnych. Grupa Crédit Agricole obecna jest w ponad 70 krajach na całym Świecie.

Akzo Nobel Car Refinishes to światowy lider w produkcji wyrobów do renowacji pojazdów, właściciel renomowanych marek produktów lakierniczych takich jak Sikkens, Lesonal, Dynacoat; jeden z największych producentów farb na świecie, dostarczający innowacyjne technologie lakiernicze już od ponad 200 lat. Oprócz wysokiej jakości produktów, zapewnia także szkolenia praktyczne dla lakierników oraz szereg narzędzi dla kierowników i właścicieli serwisów, które pomagają w zarządzaniu warsztatem. Więcej informacji na stronie www.sikkens.pl

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Majątkowych S.A. działająca od 2000 r., która prowadzi ubezpieczenia komunikacyjne (pakiety AC/OC/NW oraz Assistance) i majątkowe
BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działająca od 1994 r. oferująca ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia kapitałowe

Akcjonariuszem obu firm jest Wiener Stadtische Versicherung AG Vienna Insurance Group (VIG). VIG to największy austriacki inwestor ubezpieczeniowy prowadzący inwestycje w 17 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W 2006 r. polskie spółki należące do VIG zajęły 5. pozycję na rynku ubezpieczeniowym osiągając łączny przypis składki 1,46 mld PLN.

B&B PRODUKT Słodycze Reklamowe z Milanówka to przedsiębiorstwo rodzinne istniejące nieprzerwanie od czerwca 1982 roku. Od dziesięciu lat zajmujemy się wyłącznie produkcją i dystrybucją szerokiej gamy słodyczy reklamowych z logo firm. Jesteśmy wiodącą firmą w swojej branży. Oferujemy najbardziej uniwersalne, a przy tym najtańsze gadżety reklamowe. Z usług naszego przedsiębiorstwa skorzystało dotychczas ok. 3200 firm i instytucji. Coraz liczniejszą grupę klientów stanowią odbiorcy z branży motoryzacyjnej. Oferujemy im ponad 120 różnorodnych słodkich gadżetów reklamowych, w tym kilkanaście produktów szczególnie chętnie zamawianych przez dealerów większości marek samochodowych, autosalony, punkty serwisowe, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe obsługujące sektor motoryzacyjny itp. Dysponujemy nowoczesną bazą produkcyjną spełaniającą surowe wymogi unijne. Jako pierwsi w branży uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000, co gwarantuje Państwu wysoką jakość oferowanych produktów oraz obsługę na najwyższym poziomie. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Firma Castrol Lubricants jest uznanym liderem na rynku olejowym. Od ponad stulecia firma dostarcza produkty dla wszystkich rodzajów samochodów i ciężarówek, sprzętu przemysłowego, rolniczego, i budowlanego, oraz dla łodzi, statków i samolotów.

Oferta firmy Castrol jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno produkty przeznaczone do sprzedaży detalicznej, jak i asortyment dedykowany do dystrybucji w specjalistycznych warsztatach.

Centrum Monitorowania Alarmów Sp. z o.o. jest obecnie jedyną na polskim rynku firmą posiadającą równocześnie rozległe doświadczenie na gruncie zabezpieczeń i monitoringu obiektów stałych, oraz własny system monitorowania pojazdów - Automonitoring GPS. Pod szeroko rozumianym Multimonitoringiem o zasięgu ogólnopolskim kryją się zabezpieczenia przeciwpożarowe, wysoko zaawansowane technologie zabezpieczeń firm, w tym banków, kontrole stref dostępu, monitoring ładunków, a wkrótce również osób.
Automonitoring GPS to system, wspierający efektywne zarządzanie flotą, dający w czasie rzeczywistym, dostęp do precyzyjnej informacji m.in. o położeniu, czasie przejazdu, prędkości dowolnego obiektu.
Integralną częścią systemu jest Program Ochrony Pojazdu, umożliwiający kompleksowe zabezpieczenie pojazdu, ładunku i kierowcy, a w razie nieautoryzowanego użycia lub kradzieży, interwencję właściwych służb.
Funkcjonalność Automonitoringu GPS wykracza poza granice kraju i pomimo pewnych przeszkód np. kosztów roamingu, pozwala nadzorować pojazd na terytorium całej Europy.
Dodatkowym atutem jest bezpłatny dostęp do systemowych map Europy, które nie tylko pozwalają planować trasy przed rozpoczęciem podróży, ale są pomocne w jej trakcie w razie zgubienia lub zmiany drogi.
O skuteczności systemu świadczy ekspertyza PIMOT i nadanie Pozycjonerowi C1 Certyfikatu Bezpieczeństwa w klasie Profesjonalnej. Automonitoring GPS został zaliczony przez ubezpieczycieli do klasy zabezpieczeń specjalnych (niezbędnych przy określonej wartości samochodu), uprawniających do 50% zniżki AC i CARGO.
Problem inwestowania w nowe technologie leży w delikatnej równowadze między poniesionymi kosztami i spodziewanymi zyskami. W przypadku Automonitoringu GPS wyliczenia wskazują, że inwestycja zwraca się po 3 msc. składają się na to zniżki ubezpieczenia, efektywniejsze wykorzystanie pojazdów, zdyscyplinowanie użytkowników.


COMPLETIS: Pierwszy w Polsce kompletny system informatyczny zarządzania firmą motoryzacyjną.
Producent: TEMA Komputer Sp. z o.o.
TEMA Komputer Sp. z o.o. od 15 lat z sukcesem tworzy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla podmiotów gospodarczych, mając w swym dorobku ponad 2600 wdrożeń.
Programy TEMY, opracowane zgodnie z najnowszymi trendami w informatyce, wspomagają klienta w prowadzeniu działalności biznesowej i obejmują wszelkie jej aspekty. Od wielu lat na rynku sprawdzają się między innymi programy: Finansowo Księgowy F-K, Kadry i Płace, System Zarządzania Firmą Handlową, Zdalny Magazynier, Sprzedaż Mobilna, e-sprzedaż.
TEMA Komputer sp. z o.o. tworzy również indywidualne oprogramowanie dla poszczególnych firm, a jej innowacyjne rozwiązania wspomagają klientów w analizach biznesowych i w księgowości zarządczej. Wieloletnie doświadczenie TEMY oraz współpraca od 1994 roku z Polską Grupą Dealerów - inspiratorem powstania specjalistycznego programu dla firmy motoryzacyjnej - doprowadziły do opracowania COMPLETIS.
COPLETIS to pierwszy w Polsce kompletny system informatyczny do zarządzania firmą branży motoryzacyjnej. System ten stanowi doskonałe narzędzie, które pozwala prowadzić skuteczny biznes i na bieżąco kontrolować jego rozwój.
Więcej informacji o Systemie COMPLETIS uzyskacie Państwo na stoisku numer E5


Corrimex Sp. J. jest przedstawicielem hiszpańskiego producenta myjni samochodowych ISTOBAL. Do chwili obecnej sprzedaliśmy i uruchomiliśmy w Polsce ponad 300 myjni samochodowych. Naszymi odbiorcami jest PKN Orlen, firmy transportowe i spedycyjne, odbiorcy instytucjonalni i prywatni. W ofercie posiadamy automatyczne myjnie do samochodów osobowych i dostawczych w wersji myjni jedno- lub dwuportalowych, albo tunelowych.
Osobną grupę stanowią myjnie do mycia samochodów ciężarowych i autobusów.
Myjnia może być wyposażona w system mycia wstępnego, mycia ciśnieniowego, mycia kół i podwozi, woskowania i suszenia. Do wyboru jest także rodzaj szczotek wykonanych bądź z gęstego miękkiego włosia polietylenowego lub z materiału tekstylnego, gąbczastego.
CORRIMEX proponuje bardzo popularne w Polsce myjnie modułowe. Nowoczesne samoobsługowe myjnie ciśnieniowe to obiekty w pełni zautomatyzowane, wyposażone w sterowniki kontrolujące pracę: pomp, dozowników detergentów, stacji zmiękczania i demineralizacji wody, systemów ogrzewania wody, ogrzewania podłogowego oraz wielu skomplikowanych układów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego obiektu. Dostępne programy to mycie pianą aktywną, mycie szamponem (w tym proszkowym), woskowanie, płukanie wodą zmiękczoną i zdemineralizowaną oraz osuszanie i nabłyszczanie. Konstrukcja odporna jest na korozję, napór wiatru i zaleganie śniegu. Całość stanowi połączenie estetyki, solidności i nowoczesności.
W uzupełnieniu oferty CORRIMEX proponuje myjki ciśnieniowe i akcesoria, odkurzacze, kompresory do pompowania kół, środki chemiczne do myjni, zestawy czyszczące podłogi przemysłowe.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.corrimex.pl

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA AG z siedzibą w Stuttgarcie. Koncern ten powstał w 1925 roku w Berlinie. Obecnie DEKRA AG zatrudnia ponad 15.000 pracowników z różnych branż. Kilkanaście spółek DEKRA AG działających w Europie, Stanach Zjednoczonych Ameryk i Kanadzie pozwoliło na stworzenie jednej z największych organizacji usługowych nie tylko w Niemczech, ale i w Europie. Obroty finansowe koncernu DEKRA AG przekraczają znacznie 1 miliard EURO.
Podstawową działalnością DEKRA Certification jest certyfikacja systemów zarządzania (ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949, PN-N-18001, OHSAS, HACCP, BS 7799, GMP i inne) oraz certyfikacja wyrobów medycznych. DEKRA Certification zalicza się do przodujących jednostek certyfikujących na rynku międzynarodowym.

DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu notuje dynamiczny rozwój od czasu jej powstania. Aktualnie w Polsce znacznie ponad 1200 przedsiębiorstw legitymuje się naszym certyfikatem. Niezależni auditorzy DEKRA Certification są ekspertami z długoletnim doświadczeniem w Państwa branży oraz posiadają aktualną wiedzą specjalistyczną. Posiadamy m.in. akredytację TGA oraz SWEDAC.
Jesteśmy dla naszych klientów kompetentnym, rzetelnym i niezawodnym partnerem. Wszystkie stawiane nam przez klienta wymagania sprawdzamy starannie pod kątem ich wykonalności i efektywności. Wykonywanie tych zadań z wykorzystaniem naszego know-how jest dla nas celem nadrzędnym. W praktyce oznacza to, że nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji. Auditorzy firmy DEKRA Certification to wykwalifikowani eksperci, którzy jako Państwa doradcy mogą towarzyszyć podczas całego procesu certyfikacji, a także po jego zakończeniu.

EDP jest brokerem na europejskim rynku nowych samochodów. Obsługuje wyłącznie firmy zajmujące się profesjonalną sprzedażą aut, zarówno podmioty kupujące jednorazowo kilkadziesiąt i więcej pojazdów, jak i mniejsze firmy zamawiające pojedyncze auto.

Klienci EDP to najwięksi niezależni dealerzy, sprzedawcy Internetowi oraz grupy dealerskie w większości krajów Unii Europejskiej. EDP gwarantuje nie tylko samochody w bardzo konkurencyjnych cenach, ale również pełną obsługę logistyczną i wszystkie dokumenty potrzebne do zarejestrowania samochodu.
Więcej informacji na www.e-d-p.net.

Firma Elite Cafe istnieje w Polsce od 1991 roku i specjalizuje się w produkcji kawy mielonej i pakowaniu kawy rozpuszczalnej.
Elite Cafe Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Elite International z siedzibą
w Amsterdamie.Elite Cafe jako pierwsza firma kawowa w Polsce i jako trzecia firma przemysłu spożywczego w czerwcu 1996 r. otrzymała certyfikat systemu zapewnienia jakości ISO 9002. Świadczy to o tym, że firma jest nie tylko liderem ilościowym, ale i jakościowym.
Elite Coffee Services to lider rynku HoReCa wśród dostawców kawy i urządzeń do jej przygotowywania. Elite Coffee Services to przede wszystkim wysoki poziom serwisu i kompleksowa obsługa klienta.
Nasza oferta to: szeroki wybór kaw ziarnistych, mielonych oraz instant (proponujemy wybór spośród marek: "Elite Cafe", "Espressto", "Lavazza" oraz od niedawna "MK Cafe"). Na rynku AFH jesteśmy też wyłącznym dystrybutorem herbaty "Dilmah" oraz syropów "Fabri". Posiadamy też szereg produktów uzupełniających: gorąca czekolada, cukier, mleczko w jednorazowych opakowaniach itd.
W naszej ofercie, na zasadzie wyłączności, znajduje się również ponad 80 rodzajów wysokiej klasy profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych produkowanych przez światowych liderów: włoską firmę "La Cimbali" oraz szwajcarską firmę "Jura" oraz "Bianchi".
Dzięki temu dla podniesienia poziom satysfakcji klientów, jako jedyny producent i dystrybutor kawy na rynku HoReCa, oferujemy klientom własny dział serwisu, który znajduje się w każdej z naszych ośmiu filiach usytuowanych w największych miastach Polski. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji Elite Coffee Services zaopatrujemy ponad 6000 punktów gastronomicznych na terenie całej Polski.
Nasza firma jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kawy Wysokiej Jakości (Speciality Coffee Association of Europe). SCAE powstało w 1998 roku
w Londynie i jej głównym celem jest dbałość o jak najlepszy smak kawy, którą piją Europejczycy. Stowarzyszenie skupia przedstawicieli przemysłu związanego z kawą
z ponad 50-ciu krajów, m.in. Norwegii, Danii, Szwecji, Włoch, Szwajcarii, Belgii, Grecji, Wielkiej Brytanii i Polski. Jego członkowie to producenci, eksporterzy, importerzy, właściciele kawiarni, barów i restauracji - wszyscy ci, którym zależy na poprawie jakości kawy. Elite Cafe jako członek SCAE korzysta z wymiany doświadczeń i programów szkoleniowych SCAE, stale podnosząc standardy swoich produktów i usług.


GE Money Bank jest najdynamiczniej rozwijającym się bankiem w Polsce niezwiązanym z koncernami motoryzacyjnymi i jednocześnie jest jednym z liderów sprzedaży kredytów na samochody nowe i używane. Posiada szereg produktów dopasowanych do potrzeb i wspierających rozwój dealerów samochodów np. finansowanie działalności, finansowanie stoku, pojazdów demonstracyjnych i używanych. GE Money Bank należy także do ścisłej krajowej czołówki pod względem wartości portfela i wysokości udzielonych pożyczek na samochody. GE Money udzielił w pierwszej połowie 2007 roku kredytów samochodowych o łącznej wartości 444 522 680 złotych, czyli na sumę ponad 70% większą w porównaniu z tym samym okresem w roku ubiegłym. GE Money Bank wchodzi w skład globalnej korporacji GE Money (finansowa część koncernu General Electric) obecnej w 55 państwach na świecie i świadczącej swoje usługi bankowe dla 130 milionów ludzi. W 2006 roku łączne aktywa GE Money osiągnęły poziom 190 miliardów dolarów. Oprócz atrakcyjnych kredytów samochodowych, GE Money Bank oferuje m.in. kredyty hipoteczne na cele mieszkaniowe i konsumpcyjne, kredyty na zakup towarów i usług w systemie sprzedaży ratalnej, kredyty gotówkowe, karty kredytowe. Centrala Banku znajduje się w Gdańsku, a jego produkty oferowane są w sieci placówek i biur kredytowych, a także u współpracujących z bankiem pośredników kredytowych, dealerów, developerów i w sieciach sprzedaży detalicznej. Misją GE Money Banku jest zaspokajanie finansowych potrzeb ludności poprzez świadczenie usług najwyższej jakości i szybkość działania. Bank zatrudnia 4000 osób na terenie całego kraju.

HERKULES działa na polskim rynku wyposażenia warsztatów samochodowych od roku 1993. Podstawową działalnością jest produkcja oraz dystrybucja urządzeń dla warsztatów blacharsko-lakierniczych. Produkujemy ramy naprawcze, systemy pomiarowe mechaniczne i komputerowe, a także drobne narzędzia blacharskie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce urządzeń dla blacharstwa pojazdowego renomowanej francuskiej firmy GYS. Posiadamy w swojej ofercie narzędzia do napraw panelowych karoaserii niemmieckiej firmy EZ-DENT, której jesteśmy przedstawicielem oraz dystrybutorem w Polsce i innych krajach europy wschodniej. Prowadzimy również szeroką działalność szkoleniową , wystawienniczą oraz edukacyjną.

STU Ergo Hestia SA to jedno z trzech wiodących towarzystw ubezpieczeń w Polsce. Ergo Hestia jest częścią Grupy Ergo, drugiej co do wielkości na niemieckim rynku ubezpieczeniowym. Jego mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody.

Oferujemy najlepsze pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych przy zakupie nowego samochodu.

Współpracujemy z wieloma salonami sprzedaży samochodów w całej Polsce.

Do dyspozycji klientów Ergo Hestii jest rozbudowana sieć oddziałów i przedstawicielstw terenowych w największych miastach Polski.

Posiadamy najlepszy na rynku system likwidacji szkód. W ciągu 48 godzin w miejscu przez Państwa wskazanym, nasz likwidator dokona oględzin zaistniałej szkody.


WYSTARCZY

Pod numerem całodobowej infolinii Hestia Kontakt 0801 107 107 lub 058 555 5 555

- zgłosić szkodę i uzyskać pomoc
- sprawdzić etap likwidacji zgłoszonej szkody


Ergo Hestia. Recepta na bezpieczeństwo

Inter Cars S.A. - jest największą spółką dystrybuującą części zamienne do samochodów nie tylko w Polsce, ale także w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Asortyment części liczący ponad 180.000 pozycji stale uzupełniany jest ofertą ponad 160 największych światowych producentów, z których wielu jest dostawcami podzespołów na pierwszy montaż samochodów oraz na rynek wtórny. Dodatkowo firma oferuje swoim klientom dostęp do ponad 800.000 różnych części zamiennych.
W ofercie Inter Cars S.A. znajdują się ponadto części i akcesoria do motocykli. Firma również jest generalnym importerem angielskich motocykli legendarnej marki TRIUMPH
Inter Cars S.A. posiada obecnie 90 filii w kraju oraz 29 oddziałów w Czechach na Słowacji, Ukrainie i na Litwie.
W skład grupy kapitałowej Inter Cars wchodzą również spółki Eltek - zajmująca się regeneracją części samochodowych, Feber - która specjalizuje się w produkcji przyczep i naczep oraz specjalistycznych zabudów do pojazdów ciężarowych, a także Q-SERVICE - specjalizująca się we wdrażaniu i realizacji koncepcji serwisowych.
Przychody ze sprzedaży grupy kapitałowej Inter Cars zamknęły się w roku 2006 kwotą ponad 1 mld. PLN

ITI Neovision operator Telewizji Nowej Generacji n Partnerem Polskiej Izby Motoryzacji


12 października 2007 minął rok od pojawienia się na polskim rynku Satelitarnej Platformy Cyfrowej - Telewizji Nowej Generacji n.

Jest to unikalna na polskim rynku platforma, która dzięki połączeniu standardu HD (High Definition), jakości dźwięku Dolby Digital, wspaniałych programów telewizyjnych oraz szerokiego pakietu unikalnych usług pozwoli czerpać Państwu wyjątkową przyjemność z oglądania telewizji n.

Jako specjaliści z branży medialnej jesteśmy przekonani, że będzie ona w stanie odmienić sposób patrzenia na telewizję.
Aby umożliwić pełne wykorzystanie naszej oferty udostępniamy unikalny satelitarny dekoder cyfrowy: nbox HDTV recorder.

Stanowi on wyjątek w skali światowej, dostępne jest jedynie w Polsce w Telewizji n. Jego wyjątkowość to nie tylko niespotykana do tej pory jakość odbioru, to także unikalne usługi:

- satelitarna wypożyczalnia filmów VOD (Video on Demand) to dostęp do ulubionego filmu, hitu kinowego, popularnego serialu, nawet przed premierą telewizyjną.

- osobista nagrywarka PVR (Personal Video Recorder) burzy ramówkowy układ telewizji. Korzystając z pojemnego dysku komputerowego nbox HDTV recoredera można nagrać interesujący program (również w jakości HD) lub zatrzymać program informacyjny. Dzięki Telewizji n ogląda się to, co się chce i kiedy się chce, bez dyktatu telewizyjnej ramówki.

Bazującą na najnowszych technologiach stworzyliśmy dla naszych klientów bogatą i unikalną ofertę spełniającą wymagania najbardziej wybrednych widzów. Z myślą o nich, przy współpracy z uznanymi na rynku światowym partnerami medialnymi, powstały premierowe na polskim rynku kanały telewizyjne, takie jak Discovery TVN Historia, Religia TV, TVN Lingua, Wojna i Pokój, MGM, nsport HD, nTalk, OTV, oraz wiele innych.
Szczegółowe informacje o kanałach i nowoczesnej technologii znajdą Państwo na stronie www.n.pl


Firma Lange Łukaszuk jest znanym dystrybutorem markowych wyrobów przemysłowych. Duża część jej oferty jest związana z rynkiem narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi.
W 1999 LŁ nawiązała współpracę z niemiecką firmą Proxxon GMBH, stając się w Polsce jej wyłącznym przedstawicielem. PROXXON ? to czołowy producent doskonałej jakości kluczy i mikro-elektronarzędzi, swoja siedzibę ma w Luxemburgu, lecz centrum logistyczne jak i część zakładów produkcyjnych zlokalizowane jest w Niemczech w miejscowości Niersbach.
Firma PROXXON kooperuje z 80 krajami na całym świecie. W Polsce marka PROXXON jest bardzo dobrze utożsamiana, narzędzia tej firmy zostały sprawdzone i docenione przez wielu fachowców, jako solidne i niezawodne.
Prezentując ofertę firmy PROXXON należy szczególnie polecić bardzo bogate spektrum kluczy i mikro-elektronarzędzi.
Narzędzia Proxxon produkowane są w jednej z największy fabryk narzędzi ręcznych na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii. Firma na swoja dobrą markę pracuje poprzez politykę jakości swoich wyrobów. Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów.

W ofercie mikro-elektronarzędzi występują urządzenia zasilane na 12V i 220V, ważące od 100g do 45kg, oferta obejmuje łącznie około 50 maszyn. Charakteryzują się one niezwykłą wręcz precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Micro-elektronarzędzia Proxxon znajdują szerokie zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach np; w mechanice, elektronice, optyce, jubilerstwie, protetyce. Również a może przede wszystkim walory mikro-elektronarzędzi docenili modelarze na całym świecie.


Międzynarodowe Targi Samochodowe AMI (05 - 13 kwietnia 2008) w Lipsku będą, podczas zbliżającej się wiosny, największą imprezą tego typu w Niemczech. W roku 2007 targi obejrzało ponad 270.000 odwiedzających z 35 krajów, a swoje oferty prezentowało 480 producentów i dealerów z 20 krajów. Targi AMI to międzynarodowy salon samochodów osobowych, terenowych, użytkowych i dostawczych oraz tuningu, części zamiennych, wyposażenia i usług. Na powierzchni ponad 130.000 metrów kwadratowych, w 5 halach wystawienniczych oraz na terenie otwartym przez 9 dni targowych odbywać się będzie największe w Europie Środkowo-Wschodniej show motoryzacyjne. Corocznie na targach prezentowanych jest ponad 50 marek samochodów osobowych, nie brakuje również licznych premier aut seryjnych i koncepcyjnych- w tym premier europejskich i światowych. Targi AMI gwarantują niesamowite emocje i niecodzienne możliwości. Tylko na AMI możliwe są jazdy próbne, prezentowanymi podczas wystawy, modelami samochodów.

Największe w Polsce Centrum Samochodowe, świadczące kompleksową obsługę w zakresie eksportu/importu, obsługi technicznej, magazynowania oraz dystrybucji:
- 40 ha powierzchni magazynowej
- Miejsce rozładunkowe dla 30 autotransporterów
- Magazyn celny, skład celny
- Bocznica kolejowa do załadunku i wyładunku samochodów
- Hala o powierzchni 3000 m2 wraz z suwnicą do technicznej obsługi samochodów
- Zintegrowany system komputerowy do zarządzania obsługą logistyczną

Największe w Polsce Centrum Samochodowe, świadczące kompleksową obsługę w zakresie eksportu/importu, obsługi technicznej, magazynowania oraz dystrybucji:
M&ST Sp. z o.o. - wiodący dystrybutor w Polsce lakierów samochodowych firmy DUPONT oraz materiałów pomocniczych przy pracach blacharsko-lakierniczych takich firm jak 3M czy SATA.

M&ST Sp. z o.o. jest także generalnym importerem na rynek polski produktów firm:

 • LUTRO ?wiodący na świecie producent kabin i urządzeń lakierniczych
 • MAKRA- dostawca ekologicznych produktów chemii samochodowej
  takich jak: masy uszczelniająco-klejące, zabezpieczenia antykorozyjne, kleje do szyb.


  NET3 jest polskim dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych, który od przeszło 10 lat tworzy rozwiązania wspierające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach. NET3 jest samodzielną jednostką biznesową działającą w strukturach organizacyjnych firmy DomData Sp. z o.o.

  Dostarczamy sprawdzonych rozwiązań informatycznych przystosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Opieramy się na najnowocześniejszych technologiach i najaktualniejszych osiągnięciach nauki i praktyki w dziedzinie zarządzania i organizacji. Ułatwiamy naszym Klientom osiągnięcie wyznaczonych celów. Dzięki współpracy z NET3 nasi Klienci wciąż doskonalą sposób swojego działania. Nasi pracownicy są opiekunami i zaufanymi doradcami naszych Klientów.

  Rozwiązania, które oferujemy to narzędzia najwyższej klasy, nowoczesne, elastyczne, łatwo modyfikowalne, obejmujące swoim obszarem m.in. zarządzanie strukturą organizacyjną i wiedzą w organizacji, zarządzanie dokumentacją jakościową, zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie obiegiem spraw i dokumentów, zarządzanie relacjami z klientami (CRM), zarządzanie marketingiem, zarządzanie projektami, itp.

  Oferowane przez nas rozwiązania dla branży motoryzacyjnej usprawniają procesy przepływu informacji, co w konsekwencji prowadzi m.in. do ograniczenia czasu i kosztów działalności. Wysoka elastyczność, parametryzacja i łatwość integracji rozwiązań NET3 BPM Solutions powoduje, iż jesteśmy w stanie wspólnie z naszymi klientami dynamicznie reagować na oczekiwania i zmiany w przemyśle motoryzacyjnym. Klienci z branży motoryzacyjnej cenią nasze systemy ze względu na ich jakość, funkcjonalność i precyzyjne dopasowanie do potrzeb, a nas ? za zaangażowanie, kompetencje i zrozumienie dla niuansów ich biznesu. Nasze rozwiązania są stosowane z powodzeniem m.in. przez producentów części, importerów i dealerów samochodowych, dystrybutorów części zamiennych, sieci serwisowe, firmy obsługujące floty pojazdów, a także przez firmy logistyczne i transportowe.

  Więcej informacja znajdziecie Państwo na stronie www.net3-bpm.com

  Grupa Normfest działa obecnie w 13 krajach, zatrudniając w tym roku ponad 400 pracowników. Rozwój przedsiębiorstwa ma w przyszłych latach priorytetowe znaczenie.
  W Polsce Normfest działa od 1999r. Jesteśmy kompetentnym partnerem działającym w zakresie zaopatrzenia w produkty i materiały zaliczane do segmentu C. Posiadając w swojej ofercie ponad 10.000 produktów, jesteśmy profesjonalnym dostawcą przedsiębiorstw przemysłu motoryzacyjnego. Rozpoczynając od autoryzowanych przedstawicieli handlowych wszystkich marek - poprzez wysoko wyspecjalizowane zakłady - a kończąc na warsztatach samochodowych świadczących usługi niezależnie od marki pojazdu .
  Oferta firmy została podzielona na kilka wyspecjalizowanych działów:
  - Check- Car - Inspekcja i serwis czyli kontrola i konserwacji pojazdów
  - Body - Car - Naprawa karoserii
  - Screen - Car - System naprawy szyb samochodowych
  - Re - Car - Profesjonalna kosmetyka samochodowa
  Ponadto posiadamy produkty z zakresu klimatyzacji, elektryki i oświetlenia samochodowego, lakiernictwa, wulkanizacji, normaliów oraz wyposażenia warsztatu.

  PRECYZJA - SERVICE Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia diagnostyczne.
  Tradycja PRECYZJI sięga ponad 55 lat, dzięki czemu jesteśmy firmą bazującą na dużym doświadczeniu, dającą naszym klientom poczucie stabilnego partnerstwa. Produkowane od kilku dziesięcioleci urządzenia do pomiaru geometrii kół samochodowych "PRECYZJA" cieszą się uznaniem tysięcy polskich warsztatów samochodowych ze względu na swą atrakcyjną cenę i wysoką jakość. Obecnie w swojej ofercie PRECYZJA proponuje między innymi zmodernizowaną wersję popularnego przyrządu GTO LASER, z podwójnym laserem oraz najnowszej generacji urządzenie komputerowe PROGEO 825 z możliwością transmisji radiowej i 8 głowicami wyposażonymi w kamery CCD, a także przyrząd GTL TRUCK wyposażony w czujniki laserowe, mikroprocesory i wyświetlacze cyfrowe przeznaczony do samochodów ciężarowych naczep i autobusów.
  PRECYZJA - SERVICE współpracuje z firmą CORGHI z Włoch, która jest czołowym producentem wysokiej klasy systemów komputerowych do diagnostyki podwozia i kół, a także dostawcą innych usług diagnostycznych oraz firmą CONSUL z Niemiec, cenionym producentem dźwigników diagnostycznych i obsługowych. Urządzenia tych firm posiadają zalecenia producentów samochodów i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród autoryzowanych stacji obsługi samochodów wielu marek. Sprzęt ten pracuje także we wszystkich prawie montowniach samochodów w Polsce.
  Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, od doradztwa technicznego przed zakupem aż po serwis pogwarancyjny. Firma zatrudnia 45 osób, z czego najliczniejszy pion techniczny opracowuje procesy technologiczne w stacjach serwisowych, prowadzi miejscowe i wyjazdowe usługi serwisowe oraz montaże nowych urządzeń. Zajmujemy się także szkoleniem personelu klientów w zakresie obsługi dostarczanego sprzętu przyczyniając się do podnoszenia fachowości wśród mechaników i diagnostów samochodowych. Naszym celem nadrzędnym jest satysfakcja naszych klientów.
  Jesteśmy również dystrybutorem fachowej literatury technicznej znanego brytyjskiego wydawnictwa AUTODATA, które dostarcza zbiory danych fabrycznych bezpośrednio od producentów pojazdów oraz warsztatowe podręczniki regulacyjno ? naprawcze w formie książkowej oraz jako programy na płytach CD.
  Firma wciąż się rozwija, podążając z postępem technicznym i podnosząc jakość produktów i usług, systematycznie zwiększając obroty. Dowodem na to jest otrzymany w 1998 roku pierwszy wśród firm naszej branży certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikaty INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO z Warszawy, dopuszczające oferowane przez nas urządzenia do pomiaru geometrii kół dla urzędowych stacji kontroli pojazdów.


  Firma Pronet-Color Sp. z o.o. z siedziba w Gdyni powstała z początkiem lat dziewięćdziesiątych, specjalizuje się w dystrybucji powłok lakierniczych przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego (w tym autorefinish, pojazdy wielokołowe, pojazdy szynowe i inne) oraz powłok dla przemysłu lekkiego i ciężkiego. Firma specjalizuje się także w kompleksowym wyposażaniu lakierni i warsztatów lakierniczych w urządzenia techniczne służące do aplikacji i obróbki powłoki lakierniczej. Kilkunastoletnie doświadczenie związane z działalnością w tej branży oraz dobór wysokokwalifikowanej kadry ukształtował zasadnicze priorytety firmy.
  Zasięgiem swojej działalności Pronet-Color obejmuje cala Polskę, Obwód Kaliningradzki oraz Szwecje.
  Firma Pronet Color:
  a. gwarantuje najwyższą jakość powłok lakierniczych oraz urządzeń do wyposażenia lakierni,
  b. posiada dobrze zorganizowana logistykę,
  c. posiada własne magazyny,
  d. gwarantuje bezpośredni i natychmiastowy dostęp do produktów,
  e. posiada własny ośrodek szkoleniowy
  f. prowadzi szkolenia w kraju i zagranica na swój koszt,
  g. udostępnia techników do współpracy z partnerami rynkowymi,
  h. gwarantuje stabilność w każdym wymiarze współpracy,
  i. oferuje atrakcyjne warunki handlowe,
  j. udziela gwarancji na wszystkie produkty.


  Grupa PZU to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W 2006 roku Grupa PZU wypracowała rekordowy wynik finansowy ? ponad 3,7 miliardów złotych zysku. Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest spółką macierzystą Grupy PZU, a zarazem największą spółką ubezpieczeniową w Polsce. Domeną firmy są ubezpieczenia majątkowe i pozostałe osobowe, z których najpopularniejsze to ubezpieczenia samochodów i mieszkań. Około 50% polskich kierowców posiada ubezpieczenie w PZU.

  Firma Rezaw-Plast powstała w 1982 roku. Posiada ponad dwudziestopięcioletnią praktykę w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Specjalizuje się w produkcji artykułów z polietylenu. Posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni produkcyjno-magazynowej 17 000m2, które są wyposażone w nowoczesny park maszynowy. Systematycznie rozszerza swoją działalność, dlatego należy do czołowych polskich producentów akcesoriów samochodowych. Jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem postrzeganym w Europie jako producent wysokiej jakości produktów. Coraz szersza gama produktów do samochodów zachodnich powoduje coroczny wzrost exportu na teren całej Europy.
  Rezaw-Plast posiada ofertę do ponad 700 modeli samochodów osobowych i dostawczych. Główne produkty firmy to: dywaniki bagażnikowe, osłony silnika, nadkola i błotochrony. Zapraszamy do współpracy.

  Santander Consumer Bank S.A. specjalizuje się w kredytach detalicznych, jest liderem na rynku kredytów samochodowych. W 2006 r. otrzymał główną nagrodę miesięcznika finansowego "Bank" dla najlepszego banku samochodowego w rankingu "50 największych banków w Polsce 2006". Santander Consumer jest jednocześnie piątym kredytodawcą hipotecznym pod względem liczby podpisanych umów. Oferuje kredyty konsolidacyjne, pożyczkę hipoteczną, kredyty gotówkowe. Posiada produkt specjalnie dedykowany dilerom i komisantom - kredyt na finansowanie stanów magazynowych uwzględnia specyfikę sprzedaży samochodów oraz potrzeby z nią związane. Bank oferuje kredyty, w miejscach, w którym klienci ich potrzebują - oprócz 47 własnych placówek - w 2000 salonach i komisach samochodowych oraz ponad 2000 firmach obrotu nieruchomościami w całej Polsce.

  Grupa Santander, do której należy bank w Polsce zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce instytucji finansowych świata. Jest 12 największym bankiem pod względem kapitalizacji rynkowej oraz siódmym bankiem pod względem zysków na świecie. Zatrudnia 130 tys. pracowników, obsługuje obecnie 69 milionów klientów w 10 852 biurach w ponad 40 krajach. Jest największą grupą bankową w Hiszpanii oraz Ameryce Łacińskiej pod względem wartości obrotów. W tym roku Grupa obchodzi 150 rocznicę powstania.

  Centrala: 50-062 Wrocław, Plac Solny 16
  Tel. 0-71/374 85 99; 0-800 266 166

  Softra Systemy Informatyczne od przeszło 12 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania samochodami. W swojej ofercie posiada programy do zarządzania flotami własnym "Flota Commandor" , programy do obsługi wypożyczalni samochodów "Flota Rent", oraz dla firm oferujących wynajmem długoterminowy "Flota Pro".
  Oferowane programy w profesjonalny sposób pozwalają na zarządzanie posiadanym parkiem samochodowym , wspomagają pełną obsługę klientów i stanowią narzędzie minimalizacji kosztów .

  Firma SoftVig Systemy Informatyczne znana jest dealerom przede wszystkim jako producent systemu DMS AutoStacja. Oprogramowanie to działa w ponad 300 Autoryzowanych Stacjach Obsługi i posiada autoryzacje w zakresie standardów jakościowych importerów takich marek jak Volkswagen/Audi, Skoda, Ford, Honda, Seat, Suzuki oraz Porsche. W drugiej połowie 2006 roku miała miejsce premiera kolejnej wersji systemu, w której rozbudowano wsparcie dla potrzeb wielomarkowości oraz grup dealerskich.
  Na początku 2006 roku firma wprowadziła na rynek innowacyjną platformę internetową B4BExplorer, która umożliwia realizację celów biznesowych sieci partnerskich i/lub grup dealerskich bez konieczności unifikacji systemu DMS. Już w 9 miesięcy po premierze produkty AutoTeam oraz PartsTeam (oparte o B4BExplorer) funkcjonowały produkcyjnie w centralach VW/Audi, Ford oraz Suzuki. Na bazie tej platformy oferowane są także różnorodne usługi dodatkowe dla ASO oraz grup dealerskich. Wszystkie rozwiązania z założenia są otwarte na współpracę z dowolnym oprogramowaniem DMS. Firma SoftVig to także producent oprogramowania dla hurtowni motoryzacyjnych wraz z ich sieciami dystrybucji.
  Od 2004 roku firma posiada status Microsoft Gold Partner - najwyższy poziom partnerstwa z firmą Microsoft potwierdzony certyfikatami dla oferowanych rozwiązań.

  GRAFOL - firma działa 2005 roku. Początkowo produkowaliśmy wyroby metalowe, a od 2007 roku również meble i elementy wyposażenia stoisk targowych oraz stojaki reklamowe, litery świetlne i inne wyroby dla instytucji. Mając na uwadze stałe podnoszenie kwalifikacji naszej oferty od 2 lat wprowadziliśmy do niej również wyroby importowane cechujące się bardzo korzystnym wskaźnikiem ceny do jakości. Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, potrafimy ocenić wyroby, które importujemy i gwarantować ich jakość naszą zdobywaną przez ponad ćwierć wieku reputacją.


  Spies Hecker to wiodący dostawca systemów lakierowania do napraw samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, autobusów, cystern oraz przemysłowych - do lakierowania maszyn i urządzeń. Nasze systemy lakiernicze można dostosowywać do różnych warunków pracy. Lakiery i dodatki oferujemy w pakiecie, na który składa się profesjonalne doradztwo, serwis kolorystyczny oraz szkolenia prowadzone w Centrum Szkoleniowym w Warszawie, jak również na miejscu w warsztatach naszych klientów.
  W roku 2007 firma świętowała jubileusz 125-lecia swego istnienia. Obecnie firma Spies Hecker zaopatruje ponad 170.000 klientów w 55 krajach i wszędzie jej produkty są synonimem najwyższej jakości i innowacyjności.
  Niezmienną zasadą dominującą w całej 125-letniej historii firmy jest partnerski stosunek do klientów. Spies Hecker - po prostu bliżej.
  Więcej informacji na stronie www.spieshecker.pl


  SUNRISE PHU działa na polskim rynku od 1991 r., w branży motoryzacyjnej od 1996 r., jest liderem na rynku od 2000 r. w zakresie dystrybucji profesjonalnego oprogramowania dla potrzeb stacji kontroli pojazdów. Zajmuje się ponadto sprzedażą: książek i katalogów motoryzacyjnych; rejestrów i druków dla stacji kontroli; Dzienników Ustaw, Monitorów Polskich, Dzienników Urzędowych i załączników; przyrządów i urządzeń pomiarowych; produktów czyszczących, konserwujących i ochronnych dla przemysłu, motoryzacji i prac hobbystycznych; produktów chemicznych z przyszłością dla przemysłu.

  Naszymi klientami są: stacje kontroli pojazdów, rzeczoznawcy samochodowi, autoryzowane stacje obsługi samochodów, warsztaty samochodowe, autokomisy, wypożyczalnie samochodów, parkingi samochodowe oraz wiele instytucji takich jak: wydziały komunikacji, policja, urzędy celne, firmy i brokerzy ubezpieczeniowi.

  Aktywność w zakresie właściwej interpretacji wydawanych norm prawnych ma pozytywny wpływ na jakość oferowanych produktów wspomagających pracę firm i instytucji z nami współpracujących.
  Więcej informacji na stronie http://www.skppro.pl


  Sage Symfonia jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych klasy ERP w Polsce. Sztandarowym produktem spółki jest rodzina programów i usług SYMFONIA®.
  Firma wchodzi w skład Grupy Sage, notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa ta należy do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Rozwój lokalnych rozwiązań, optymalnie dostosowanych do specyfiki danego kraju i potrzeb przedsiębiorstw, wyróżnia jej strategię spośród firm na całym na świecie.
  Historia SYMFONII® sięga 1993 roku, gdy rozpoczęto prace nad pierwszym w Polsce systemem wspomagającym zarządzanie dedykowanym dla środowiska Windows. Dalszy rozwój systemu postępował w oparciu o informacje zbierane od doświadczonych Użytkowników oraz na podstawie sugestii autorytetów rachunkowości. W 1998 roku, równolegle ze światową premierą Microsoft® SQL Server, miała miejsce premiera Systemu SYMFONIA® Forte korzystającego właśnie z tej bazy danych. Jakość oferowanych przez nas produktów i usług potwierdza długoletnia współpraca z 151 000 naszych Użytkowników oraz ich lojalność wobec marki SYMFONIA®.
  Uzyskaliśmy też liczne autoryzacje i certyfikaty przyznane przez niezależne autorytety i instytucje m.in.: Rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce dla programu SYMFONIA® Finanse i Księgowość Forte już dla wersji 5.00e, Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami dla programu SYMFONIA® Kadry i Płace Forte, który otrzymał już dla wersji 4.10b, prestiżowy status Microsoft® Gold Certified Partner for Software Products, Medal Europejski - przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Center Club oraz złote Laury Klienta 2006 i 2007.
  Nasza oferta obejmuje trzy linie produktów dostosowane do różnych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:

 • SYMFONIA® Forte - rozwiązanie klasy ERP, pozwalające na zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb
  (50 - 1000 użytkowników),
 • SYMFONIA® Premium - przyjazny i elastyczny system wspomagający zarządzanie o modułowej budowie, przeznaczony dla małych i średnich firm
  (5 - 250 użytkowników),
 • SYMFONIA® Start - łatwy w obsłudze system w wersji jednostanowiskowej, przeznaczony dla małych firm lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
  (1 - 3 użytkowników).
  Wszystkie aplikacje tworzące SYMFONIĘ® mogą pracować samodzielnie lub współpracują ze sobą tworząc zintegrowany system informatyczny. Są one otwarte na współpracę z rozwiązaniami dedykowanymi konkretnym branżom w tym także aplikacje innych producentów jak również ściśle współpracują z pakietem MS Office


  UNI-TROL jest wiodącym producentem wyważarek do kół , montażownic do kół, prostowarek do obręczy kół, automatów do pompowania kół, inflatorów, dopełniaczy powietrza, pneumatycznych podnośników punktowych i płytowych oraz innych wyrobów stanowiących wyposażenie serwisów ogumienia pojazdów. Produkujemy także wyważarki specjalne do różnych elementów wirujących np. wałów napędowych, korbowych oraz wirników wentylatorów i innych elementów wirujących.

  The warranty group polska - Od 45 lat pomagamy dealerom na całym świecie w sprzedaży samochodów poprzez budowanie silniejszych więzi z klientami i umacnianie wizerunku firmy. Oferujemy całą paletę produktów wspomagających sprzedaż samochodów.

  Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Akcjonariuszem TUiR WARTA jest belgijska Grupa KBC.
  Domeną działalności WARTY są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Oferta kierowana jest do szerokiej grupy klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klientom indywidualnym Towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. Oferta dla przedsiębiorstw zawiera zarówno produkty all risks dla dużych podmiotów gospodarczych, jak i pakiety dla małego i średniego biznesu. Towarzystwo jest też liderem w ubezpieczeniach morskich i lotniczych.
  Aby ułatwić klientom dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń TUiR WARTA, wraz ze swoją spółką zależną, TUnŻ WARTA, zjednoczyły swoje działania. Dzięki temu klienci mogą korzystać z kompleksowych rozwiązań obejmujących: ubezpieczenia majątkowe i osobowe, polisy na życie, ubezpieczenia emerytalne i programy inwestycyjne.
  WARTA działa na obszarze całej Polski. Dysponuje siecią prawie sześciu tysięcy sprzedawców. Jednostki terenowe korzystają z własnej sieci agentów, a także z usług multiagentów i brokerów.
  Więcej informacji na stronie www.warta.pl

  WÜRTH to światowy lider w dystrybucji produktów dla przemysłu.
  56.000 uznanych produktów, systemów i rozwiązań na całym świecie, z czego 8.000 w Polsce, to dorobek lat pracy, doświadczeń i badań przeszło 120 wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów potwierdzony niezliczonymi nagrodami, patentami i wyróżnieniami.
  Wśród głównych grup produktowych Firmy można znaleźć:

 • Produkty chemiczno-techniczne
  (m.in.: czyściwa, smary, 2015-03-25, materiały klejące, środki do zabezpieczania podwozi, środki do ochrony i konserwacji, K+D, kleje do szyb, taśmy dodatki do paliw, silikony, pianki, odrdzewiacze i wiele innych)
 • Narzędzia
  - Narzędzia ręczne (m.in. klucze, wkrętaki, młotki, szczypce, narzędzia specjalistyczne)
  - Elektronarzędzia i narzędzia akumulatorowe (wiertarki, szlifierki, młoty udarowe, nitownice, itd.)
  - Narzędzia pneumatyczne wraz z akcesoriami (szlifierki, wkrętarki, klucze udarowe,etc.)
 • Elementy złączne PEM
  (śruby, wkręty, blachowkręty, nakrętki, podkładki, nity, pręty gwintowane, sprężyny, kołki...)
 • Produkty do obróbki skrawaniem
  (tarcze do cięcia i szlifowania, wiertła, piły, pogłębiacze, brzeszczoty, ściernice, gwintowniki, narzynki, ...)
 • Kompleksowe wyposażenie warsztatu i magazynu
  (stoły, szafki, wózki narzędziowe, kasety, skrzynki, regały ORSY)
 • Systemy opatentowane i gwarantowane marką Würth
  (Time-Sert, ORSY, Maxilifter, etc..)
  Filozofia JAKOŚCI w firmie Würth obejmuje nie tylko zagadnienia produktów, ale także procesów. Wyraża się to poprzez System Zarządzania Jakością zaimplementowany w Centrali Firmy w Niemczech w roku 1993. System ten od roku 2001 spełnia normy ISO 9001 oraz ISO 14001.
  Würth to marka znana na całym świecie.
  O potencjale i sile rynkowej Firmy świadczą fakty: obecność w 84 państwach na wszystkich kontynentach, 375 samodzielnych firm, prawie 55.000 zatrudnionych, ponad 2.9 miliona wiernych Klientów, przeszło 7.5 mld euro wartości sprzedaży, 100.000 produktów, rozwiązań i patentów, Würth to także znany na całym świecie mecenas sztuki.


  "Vector Polska - Od roku 1980 firma Vector tworzy i dostarcza zaawansowane rozwiązanie informatyczne, pakiet CDP, dla Warsztatów i Salonów samochodowych. Oferta firmy Vector Polska kierowana jest do warsztatów i salonów każdej marki - w chwili obecnej CDP jest używane w firmach ponad 50 marek. Dzięki ścisłej współpracy ze stowarzyszeniami autoryzowanych partnerów i importerami pakiet CDP spełnia wymogi stawiane przez koncerny samochodowe bez nadmiernego wiązania dealera z importerem.

  CDP to pakiet dojrzały rynkowo z możliwością dynamicznego rozbudowania funkcji dzięki możliwości zastosowania ponad 300 modułów dodatkowych.

  Platforma serwerowa, IBM Sytsem i5, na której pracuje CDP daje gwarancję, że aplikacja i dane firmy są bezpieczne oraz dostępne zawsze i niezawodnie: IBM System i5 nie ma sobie równych pod względem nowoczesności zastosowanych rozwiązań." • Sponsor Generalny

  Warsztat Samochodowy Diagnostic Car
   


  Brokerzy Ubezpieczeniowi Adler Brokers
   
   


  Sponsor Gali

  Agregaty grzewcze do samochodów Eberspaecher
   
   


  Patroni Medialni

  Wypożyczalnia Samochodów Q24 z Katowic
   
  Firma logistyczna Raben
   


  Główny patron internetowy

  Clipshop.pl - produkcja filmowa
   
  © 2006-2008 PIM Consulting Sp. z o.o.