Organizator 

Główny patron medialny
3. KONWENCJA
POLSKICH DEALERÓW SAMOCHODÓW

WARSZAWA, 17-18 listopada 2008
CENTRUM WYSTAWIENNICZO KONFERENCYJNE AIRPORT GROMADA
Warszawa, ul. 17 Stycznia 32


KONKURS "MENEDŻER RYNKU DEALERSKIEGO 2008"

Rynek dystrybucji pojazdów samochodowych i ich obsługi ulega w ostatnich latach nieustannym zmianom. Na naszych oczach powstają nieznane do tej pory modele biznesowe i zachodzą zjawiska, które kształtują zupełnie nowy obraz tego fragmentu gospodarki. Sprostanie tym wyzwaniom ze strony kadry zarządzającej stacjami dealerskimi, wymaga od niej nieustannego śledzenia zmian, ogromnej wiedzy ale także wyczucia trendów rynkowych.

Ludzi kształtujących nowe oblicze polskiego rynku dystrybucji aut i usług serwisowych należy wyróżniać i promować. Dlatego Polska Izba Motoryzacji postanowiła od ubiegłego roku corocznie wręczać najlepszym na rynku nagrodę i tytuł "Menedżer roku rynku dealerskiego".

Zasady konkursu

Pierwszy etap konkursu polega na zgłaszaniu kandydatów spośród osób związanych z zarządzaniem firmami na rynku dealerskim i serwisowym, które w roku 2007/2008 dokonały ponadprzeciętnych osiągnięć biznesowych. Zgłoszenia może dokonać każdy poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy. Spośród zgłoszonych kandydatów kapituła nagrody, złożona z niezależnych autorytetów polskiego rynku motoryzacyjnego nominuje do nagrody 3 kandydatów, których nazwiska poznamy w październiku 2008 r.

W ostatniej fazie konkursu, po szczegółowym zapoznaniu się z osiągnięciami nominowanych, z finałowej trójki zostanie wybrany najlepszy menedżer rynku dealerskiego 2008 - osoba, która w bieżącym roku dokonała najbardziej spektakularnych przedsięwzięć na polskim rynku dealerów i serwisów samochodowych. Nagroda zostanie wręczona w czasie uroczystej Gali w dniu 17 listopada 2008 r. w trakcie 3. Konwencji Polskich Dealerów Samochodów.

ZGŁOSZENI KANDYDACI

KAPITUŁA NAGRODY

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszeń kandydatów do konkursu prosimy dokonywać za pomocą poniższego formularza internetowego. Zapraszamy

Konkurs "MENEDŻER RYNKU DEALERSKIEGO 2008"

 

Niniejszym chciałbym zgłosić do konkursu:

 

Nazwisko:

Imię:

Firma:

Stanowisko:

Krótkie uzasadnienie:

 

 
   

 Sponsor Generalny

Warsztat Samochodowy Diagnostic Car
 


Brokerzy Ubezpieczeniowi Adler Brokers
 
 


Sponsor Gali

Agregaty grzewcze do samochodów Eberspaecher
 
 


Patroni Medialni

Wypożyczalnia Samochodów Q24 z Katowic
 
Firma logistyczna Raben
 


Główny patron internetowy

Clipshop.pl - produkcja filmowa
 
© 2006-2008 PIM Consulting Sp. z o.o.