Organizator 

Główny patron medialny
3. KONWENCJA
POLSKICH DEALERÓW SAMOCHODÓW

WARSZAWA, 17-18 listopada 2008
CENTRUM WYSTAWIENNICZO KONFERENCYJNE AIRPORT GROMADA
Warszawa, ul. 17 Stycznia 32

Uroczysta Gala

Na zakończenie pierwszego dnia Konwencji zaplanowany jest wyjątkowy wieczór, podczas którego odbędzie się uroczyste wręczenie Nagrody Menedżer Rynku Dealerskiego 2007. Poznamy nominowanych w konkursie i dowiemy się kto odbierze statuetkę i zaszczytny tytuł. W ubiegłym roku tytuł ten otrzymali właściciele dealerstwa VW i Audi Rowiński - Wajdemajer w Warszawie, Panowie Bogusław Rowiński i Tadeusz Wajdemajer.

Zostaną także wręczone nagrody w konkursie na najlepszy architektonicznie budynek stacji dealerskiej AUTO SERWIS 2007. Laureatem ubiegłorocznej edycji był obiekt zbudowany w Warszawie przez dealera Toyoty - Carolina Car Company.

W czasie wieczornej Gali 3. Konwencji Polskich Dealerów Samochodów zostanie także uroczyście ogłoszona, po raz drugi w historii polskiego rynku dealerskiego, lista 50 największych na polskim rynku dealerów i grup dealerskich "TOP 50", przygotowana przez Polska Izbę Motoryzacji - Consulting i IBRM Samar.

W trakcie tego wieczoru uczestnicy i zaproszeni goście będą mogli w swobodnej atmosferze wymienić opinie i podzielić się doświadczeniami. Będzie to wspaniała okazja do rozmów i nawiązywania bezpośrednich kontaktów.

Uczestnictwo w Gali jest płatne.


Uroczysta gala odbędzie się w
Hotelu Zieliniec
przy ulicy Sarniej 23 w Poznaniu


____________________________________________________________________________


Sponsor Generalny

Warsztat Samochodowy Diagnostic Car
 


Brokerzy Ubezpieczeniowi Adler Brokers
 
 


Sponsor Gali

Agregaty grzewcze do samochodów Eberspaecher
 
 


Patroni Medialni

Wypożyczalnia Samochodów Q24 z Katowic
 
Firma logistyczna Raben
 


Główny patron internetowy

Clipshop.pl - produkcja filmowa
 
© 2006-2008 PIM Consulting Sp. z o.o.