Filtr kartonowy plisowany do ścian lakierniczych

W lakierni przemysłowej każdego dnia stosowane są odczynniki bardzo szkodliwe dla zdrowia człowieka. W związku z tym ważne jest, żeby zadbać o jak najlepsze oczyszczanie powietrza w takich obiektach. Filtr kartonowy plisowany został wyprodukowany przy użyciu dobrych jakościowo surowców. Dzięki temu produkt zapewnia wysoką wydajność filtracyjną. Nasi dotychczasowi klienci chwalą sobie skuteczność działania tego typu akcesoriów, ich praktyczność, a także atrakcyjną cenę. Zapewniamy sprawną i szybką dostawę.
Filtr kartonowy

Filtry kartonowe (lakiernicze) – zastosowanie

Filtr kartonowy plisowany ze względu na swoją konstrukcję sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczenia. Głównie używany jest w lakierniach przemysłowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać go w mniejszej, na przykład domowej przestrzeni podczas remontu. Działanie filtra polega na nieustannej zmianie kierunku poruszania się cząsteczek farby. Dzięki temu zamiast na otoczeniu – farba osadza się na jego ściankach. Wykorzystane do produkcji filtra materiały zapewniają jego dużą wydajność.

Filtr do lakierni przemysłowych – dlaczego warto

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że używanie filtra kartonowego plisowanego nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Dzieje się tak ze względu na użycie w procesie produkcyjnym materiałów pochodzących z recyklingu. Filtr wyposażony został w specjalny sznurek, który pozwala na jego regulację. Produkt ten przypomina harmonijkę, więc składanie go i rozkładanie nie sprawia żadnego problemu. Kartonowy oczyszczacz powietrza skonstruowany jest z dwóch warstw, dzięki czemu zapewnia świetną filtrację.

Filtr kartonowy plisowany – dane techniczne

Filtr kartonowy plisowany wytworzony został z wysokiej jakości materiałów wtórnych. Modele dostępne w naszym sklepie pochodzą z oficjalnej dystrybucji renomowanego producenta. Produkt ten zapewnia wysoką wydajność oczyszczania powietrza dzięki swojej funkcjonalnej konstrukcji. Filtr jest lekki i starannie pakowany na czas wysyłki, więc transportowanie go nie powinno nikomu sprawić trudności. Towar ten jest idealną propozycją dla profesjonalnych lakierni przemysłowych.

Opinie naszych klientów o filtrze kartonowym do lakierni

Jestem zawodowym grafficiarzem i jak mam czasami do zrobienia zlecenie na jakimś mieszkaniu to ten filtr się świetnie sprawdza. Wyłapuje całą farbę, która w innym wypadku mogłaby być niezłym problemem.
Mariusz
Świetny produkt, który przychodzi dokładnie tak - jak opisany. Porządnie zapakowany. Cena konkurencyjna, dlatego postanowiłem zamówić w tym sklepie. Polecam serdecznie każdemu!
Dariusz
Szczerze powiedziawszy to nie wiem czego mogłem się spodziewać po takim produkcie. Jest super, dobra jakość. Cena też okej. Po prostu spełnia swoją funkcję, więc polecam jako dobre narzędzie do pracy.
Adam
Obsługę trzeba pochwalić za profesjonalne zachowanie i fachową pomoc. Doradzili co trzeba i jestem zadowolona. Cena bardzo atrakcyjna w porównaniu do niektórych miejsc. Szybka wysyłka i bardzo dobrze zapakowana paczka.
Renata
Filtr dedykowany jest przede wszystkim do lakierni przemysłowych i muszę powiedzieć, że świetnie się sprawdza w codziennej pracy, w takim miejscu. Bardzo dobrze zrobiony, łatwo się rozkłada, co przyspiesza proces przygotowania stanowiska. Polecam!
Adrian
Bardzo doceniam jasne oferty z których wiadomo co się kupuje. Jeszcze bardziej lubię jak produkt, który przychodzi jest równie dobry co opis. W tym wypadku w ogóle się nie zawiodłem. Polecam serdecznie.
Sebastian