Auto do przeprowadzki

Planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę lub musisz przewieźć w inne miejsce większe przedmioty? Nie posiadasz wystarczającej wielkości samochodu? Teraz to żaden problem. Możesz skorzystać z wynajmu auta dostawczego, które w korzystnej cenie pozwoli Ci na dostarczenie ładunku tam, gdzie sobie tego życzysz. To niezwykle korzystna oferta, możesz być pewny, że w samochodzie zmieszczą się wszystkie, nawet duże ładunki.

Zainstaluj aplikację
obrazek prezentujacy

Auto dostawcze do przeprowadzki

Brak posiadania dużego auta dostawczego to obecnie nie problem. Jeśli w niedalekiej przyszłości będziesz musiał przewieźć większy ładunek do innego miasta, skorzystaj z rozwiązania, jakim jest carshering. Auto do przeprowadzki to gwarancja sprawnego i komfortowego przejazdu. Ważne jednak, aby skorzystać z usług sprawdzonej i cenionej firmy. CityBus to bogata flota pojazdów, korzystna cena oraz szybki termin rezerwacji. Odwiedź stronę internetową przedsiębiorstwa i pobierz aplikację, a następnie wybierz auto znajdujące się najbliżej Ciebie.

Wypożyczenie auta nie wymaga podpisywania żadnej umowy, nie musisz więc martwić się o niezrozumiałe przepisy, ukryte treści oraz koszta. Wszystko odbywa się w łatwy i przejrzysty sposób. Pobierz aplikację citybus.pl na telefon, zarejestruj się, aby na start otrzymać 10 zł w prezencie. Pozwoli Ci to przetestować wybrany samochód i sprawdzić, czy jesteś zainteresowany dalszą jazdą. Podczas rejestracji musisz podać numer karty kredytowej, potrzebne będzie również Twoje prawo jazdy. Jeśli przebrniesz przez te kroki, możesz sprawdzić mapę i odszukać znajdujące się najbliżej Ciebie pojazdy. Wybierz auto do przeprowadzki i dokonaj rezerwacji. Firma oferuje dwa modele rozliczeń, pierwszy to wynajem na godziny - płacisz za przejechane minuty i kilometry. Jeśli Twoja podróż potrwa dłużej, możesz skorzystać z rezerwacji dobowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Wypożyczenie auta dostawczego to doskonały sposób na przewiezienie potrzebnych mebli, przedmiotów czy urządzeń. Odpowiednie gabaryty oraz łatwa dostępność samochodów zapewnią Ci komfort podczas przejazdu.

Samochody dostępne we flocie to Renault Master (grupa CARGO) w rozmiarze L3H2. Są regularnie poddawane kontrolom technicznym, tak aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Możesz spodziewać się zadbanego i sprawnego pojazdu. Nie musisz martwić się także o paliwo, o wszystko zatroszczy się firma CityBus. Po zakończonej podróży odstaw auto do specjalnie wyznaczonych na mapie stref. Jak widzisz to bardzo proste, a Ty nie będziesz musiał szukać sposobu na przewóz większych ładunków. Auto do przeprowadzki to wygoda, niska cena oraz Twoje zadowolenie.